Pracownik gastronomii Piekarz/Cukiernik, WARSZAWA

Dla naszego Klienta z branży piekarskiej, poszukujemy osób na stanowisko: Piekarz/Cukiernik

Miejsce pracy: Warszawa, Śródmieście

Zadania:

  • produkcja wyrobów cukierniczych (wyrabianie ciasta zgodnie z instrukcją)

  • obsługa maszyn do produkcji pieczywa i wyrobów cukierniczych

  • stała współpraca z zespołem sprzedażowym w związku z aktualnymi zamówieniami

  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku piekarza/cukiernika lub w kuchni

  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

  • gotowość do pracy w systemie II zmianowym (6-14, 14-22) oraz w weekendy

  • zdolności manualne, sumienność

  • umiejętność pracy pod presją czasu i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem

  • wynagrodzenie w wysokości 6000 zł brutto miesięcznie

  • dynamiczne środowisko pracy z przyjaznym i otwartym zespołem

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-25