Pracownik gastronomii, WARSZAWA

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010..

Dla naszego Klienta z branży piekarniczo - cukierniczej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK GASTRONOMII

Zakres obowiązków:

  • bieżąca produkcja wyrobów cukierniczych zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem
  • obsługa maszyn do produkcji pieczywa i wyrobów cukierniczych
  • stała współpraca ze sprzedawcą punktu
  • przestrzeganie zasad i higieny pracy

Wymagamy:

  • doświadczenia w pracy w kuchni lub cukierni - mile widziane
  • zdolności manualnych
  • aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej
  • dobrej organizacji pracy
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym i w weekendy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie - 6000 zł brutto
  • możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • możliwość rozwoju kariery w branży od podstaw

Data publikacji: 2024-04-26