Pracownik kuchni branża cukiernicza, WARSZAWA

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Zakres obowiązków:

  • bieżąca produkcja wyrobów cukierniczych zgodna z aktualnym zapotrzebowaniem - nowy punkt w Warszawie!

  • obsługa maszyn do produkcji pieczywa i wyrobów cukierniczych

  • stała współpraca ze sprzedawcą punktu w związku z aktualnymi zamówieniami

  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku/ pracy w kuchni

  • zdolności manualne, sumienność i dokładność

  • aktualne badania sanitarno epidemiologiczne

  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz dobra organizacja pracy

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-14/14-22) oraz w weekendy

Oferujemy:

  • pracę w nowym punkcie usługowym na mapie Warszawy!

  • zatrudnienie w oparciu umowę o pracę

  • stałe wynagrodzenie

  • pracę w systemie zmianowym (6-14/14-22)

  • szkolenia stanowiskowe oraz pełne wdrożenie

  • przyjazną i otwartą atmosferę w pracy

Data publikacji: 2024-04-21