Pracownik laboratorium kontroler jakości, GORZÓW WIELKOPOLSKI

Idea HR Group to firma rekrutacyjna, która od wielu lat wyznacza nowe standardy w doradztwie personalnym. Świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych oraz poszukiwań bezpośrednich.
Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie badań chemicznych i fizyko-mechanicznych dla surowców do produkcji oraz wyrobów gotowych

  • Obsługa wtryskarki na potrzeby analityki laboratoryjnej

  • Dokonywanie analizy z zakresu BHP - zawartość tlenu w zbiornikach

  • Dokonywanie zapisów wyników w elektronicznej bazie danych

  • Obsługa urządzeń i aparatów laboratoryjnych

  • Realizowanie zadań wynikających z obowiązującego systemu jakości

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet medyczny, zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, kartę Multisport, dofinansowanie do posiłków i inne benefity

  • Przyuczenie do wykonywanych obowiązków

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez kursy wewnętrzne i szkolenia

  • Pracę w systemie 3-zmianowym

Wymagane kwalifikacje:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziane chemiczne

  • Mile widziane doświadczenia zawodowe na stanowisku laboranta

  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office, Excel)

Data publikacji: 2024-04-29