Pracownik linii produkcyjnej/pakowacz, GLIWICE

Do firmy, która zajmuje się produkcją opakowań jednorazowych do branży gastronomicznej prowadzimy rekrutację na stanowisko:

pracownik linii produkcyjnej/pakowacz

Nr kontaktowy: 508 040 093

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

  • możliwość przejścia bezpośredniego pod firmę Klienta

  • wynagrodzenie 4400 brutto

  • premię miesięczną

  • dofinansowanie do stołówki firmowej

  • kartę Multisport oraz opiekę medyczną

Zadania:

  • obsługa linii produkcyjnej zgodnie z wytycznymi

  • kontrola jakości wyprodukowanych wyrobów

  • pakowanie gotowych produktów

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, lub gotowość do jej wyrobienia

  • motywacja i chęć do pracy

  • zdolności manualne

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21