Pracownik linii produkcyjnej, TYCHY

Do pracy na zakładzie, który zajmuje się produkcją dachów do wiadomych marek samochodowych prowadzimy rekrutację na stanowisko: pracownik linii produkcyjnej.

Nie wymagamy doświadczenia!

Nr kontaktowy: 508 040 093

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

  • możliwość przejścia bezpośredniego pod firmę Klienta

  • wynagrodzenie od 4800 zł brutto

  • premię indywidualną, absencyjną, jakościową

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • możliwość zdobycia doświadczenie w branży automotive

  • kartę Multisport oraz dodatkowe ubezpieczenie na życie Allianz

  • pracę w młodym, zgranym zespole

  • wycieczkę po hali produkcyjnej

Zadania:

  • praca z nitownicą oraz wkrętarką

  • montaż części do gotowych dachów na linii produkcyjnej

  • realizowanie celów produkcyjnych

  • przestrzeganie zasad BHP oraz dbanie o czystość na miejscu pracy

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym

  • zdolności manualne

  • sprawność fizyczna

  • chęć i motywacja do pracy

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-05-06