Pracownik magazynowo transportowy, CZECHOWICE DZIEDZICE

Do pracy na zakładzie produkcyjnym w Czechowicach-Dziedzicach, przy ulicy Słowackiego poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku PRACOWNIK MAGAZYNOWO-TRANSPORTOWY.

Nr kontaktowy: 508 040 093

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową

  • System pracy 3-zmianowy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 5000 zł brutto + premie stanowiskową,

  • Premie: frekwencyjną, kwartalną, wakacyjną, świąteczną, roczną,

  • Opiekę Koordynatora,

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Terminowość wypłat,

  • Odzież roboczą,

  • Pełnopłatne szkolenie teoretyczne i praktyczne dla nowych pracowników,

  • Parking dla pracowników,

  • Stołówkę zakładową (możliwość wykupienia abonamentu),

  • Program poleceń pracowniczych

Zadania:

  • Świadczenie usług w zakresie transportu, składowania i zasilania linii produkcyjnych,

  • Wydawanie, przemieszczanie, przesuwanie materiału w systemie zgodnie z FIFO,

  • Załadunek, rozładunek, dbałość o stan techniczny wykorzystywanego sprzętu,

  • Sprawdzanie stanu urządzeń i infrastruktury podległego odcinka, dbanie o czystość stanowiska oraz podległego odcinka według terminologii 5s.

Wymagania:

  •  Uprawnienia do obsługi wózka widłowego,

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym,

  •  Komunikatywność, sumienność i dokładność,

  • Umiejętność pracy zgodnie z instrukcją.

 Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21