Pracownik magazynowy JEDNA ZMIANA Warszawa Poleczki, WARSZAWA

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Warszawa Poleczki

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,

  • wynagrodzenie zasadnicze 4800 zł brutto/mies.,

  • możliwość zdobycia premii uznaniowej do 1000zł brutto/mies.,

  • pracę w systemie jednej zmiany 9:00 - 17:00,

  • kartę żywnościową (o kwocie 210 zł przeznaczoną na zakupy spożywcze),

  • pracę na magazynie z częściami samochodowymi,

  • pracę w magazynie dziennym, ciepłym i suchym,

ZADANIA:

  • pakowanie towaru,

  • kompletowanie zamówień przy użyciu skanera magazynowego,

  • sortowanie asortymentu,

  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego.

Wymagamy:

  • umiejętności obsługi komputera,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zainteresowała Cię ta oferta pracy ? Wyślij nam swoje CV lub zadzwoń.
Data publikacji: 2024-05-06