Pracownik magazynowy stabilne zatrudnienie dwie zmiany, REGUŁY

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) dla jednego ze swoich klientów, lidera w branży automotive, poszukuje osób do pracy na stanowisku pracownika magazynowego.

Miejsce pracy: Jawczyce, k. Bronisz

To oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

  • pracę w systemie dwóch zmian od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00 i 14:00-22:00,

  • stawkę 29,70 zł brutto/h,

  • premie uznaniowe do 450 zł miesięcznie,

  • wynagrodzenie na życzenie- dostęp do pensji bez konieczności czekania do dnia wypłaty!

  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę po ok. 6 miesiącach (a wtedy również dodatek paliwowy, większe premie, wczasy pod gruszą).

Twój zakres obowiązków:

  • pakowanie asortymentu (części, narzędzi oraz akcesoriów samochodowych),

  • kompletowanie towaru przy użyciu skanera magazynowego,

  • przygotowanie zamówień do wysyłki.

Nasze wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zainteresowana? Zainteresowany? Nie zwlekaj! Czekamy na Twoje CV.

Data publikacji: 2024-04-21