Pracownik magazynowy z UDT 35zł/h 7 00-15 00 Pass k. Błonia, BŁONIE

JAGA Recruitmet Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osobę do magazynu sklepu internetowego chemii gospodarczej zajmujący się sprzedażą produktów FMCG.

Stanowisko: Magazynier z uprawnieniami UDT

Miejsce pracy: Pass k. Błonia

Oferujemy:

  • 80% czynności magazynowe, 20% obsługa wózka;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • realną szansę na zatrudnienie bezpośrednio przez Firmę,

  • pracę w godz. 7:00-15:00,

  • wynagrodzenie 31 zł brutto/h + 4 zł/h premii za obecność

  • pracę w 'kameralnym' magazynie z chemią gospodarczą,

Wymagamy:

  • uprawnień do obsługi wózka widłowego wydanych przez UDT,

  • doświadczenie w pracy przy kompletowaniu zamówień,

  • stabilności, rzetelności oraz motywacji do pracy,

Obowiązki:

  • kompletowanie zamówień do wysyłki,

  • obsługa wózka widłowego wysokiego składu,

  • zlecone czynności przez Przełożonego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Data publikacji: 2024-04-21