Pracownik magazynowy, ŁÓDŹ

Chefs Culinar to rodzinne przedsiębiorstwo z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem. Wyróżnia nas szeroki asortyment produktów spożywczych i przemysłowych oraz kompleksowa obsługa klienta. Naszą specjalizacją jest dedykowana obsługa firm gastronomicznych, dla których od lat jesteśmy partnerami w biznesie. Zaufaniem obdarzyło nas wiele restauracji, hoteli, firm cateringowych i punktów zbiorowego żywienia. Świadczymy swoje usługi w Niemczech, Danii, Szwecji, Niderlandach, Austrii oraz Polsce. Nad wysokiej jakości serwisem dla klientów Chefs Culinar czuwa ponad 6000 pracowników, których kompetencje i skuteczność codziennie budują nasz sukces.

Pracodawca godny zaufania? Tak, Chef!

Chcesz, aby ktoś doceniał Twoje kwalifikacje, inspirował i stawiał przed Tobą wyzwania?
Dołącz do naszego zespołu!

Zadania:

  • Rozładunek dostaw i ich kontrola

  • Transport towaru pomiędzy strefami magazynowymi

  • Prawidłowe oznaczanie palet w magazynie

  • Udział w inwentaryzacji i wyjaśnianie rozbieżności

Wymagania:

  • 2 lat doświadczenia zawodowego (mile widziane w logistyce i magazynowaniu)

  • Dyspozycyjności

  • Komunikatywności

  • Umiejętności pracy pod presją czasu

  • Akceptacja pracy w godzinach nocnych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Opiekę medyczną w placówkach Enelmed oraz placówkach partnerskich

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych lub platformy edukacyjnej

  • Program wdrożeniowy

Data publikacji: 2024-04-21