Pracownik Magazynowy, KOSZALIN

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Komplementacja zamówień

  • Układanie towaru na paletach

OCZEKIWANIA

  • Odpowiedzialne podejście do pracy

  • Uczciwość i pracowitość

  • Książeczka sanepidowską/medycyna pracy

  • Praca na terenie mroźni (temperatura -19 stopni)

  • Zapewniamy odpowiednią odzież)

OFERTA

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • Wynagrodzenie stawka 29,00 zł brutto

  • Praca w godzinach 14-22 i 22-6

  • Darmowe regeneracyjne posiłki przez cały rok

  • Nie wymagamy doświadczenia

Data publikacji: 2024-04-23