Pracownik ochrony – Szamotuły, SZAMOTUŁY

Agencja Ochrony Seris Konsalnet zatrudni pracowników na stanowisko pracownika ochrony.
Obiekt: Przemysłowy
Miejsce pracy: Szamotuły

Zakres obowiązków:
• Kontrola ruchu osób i pojazdów,
• Patrolowanie obiektu,
• Prowadzenie dokumentacji służbowej,

Wymagania:
• Dobra organizacja pracy,
• Dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań,
• Niekaralność, (na podstawie oświadczenia)

Oferujemy:

  • umowa zlecenie

  • 12-13 h zmiany dzienne oraz nocne

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,

    • Szkolenie wstępne,
    • Pakiety medyczne wraz z ubezpieczeniem,
    • Możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

    Z racji tego że jesteśmy Zakładam Pracy Chronionej to zachęcamy do aplikowania także osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Osoby te w ramach PFRON mogą korzystać m.in. z dofinansowań do leków i dojazdów

    Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 8.8.5.8.7.9.8.5.9

Data publikacji: 2024-04-22