Pracownik ochrony Galeria Słowiańska Zgorzelec, ZGORZELEC

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Zatrudnimy pracownika ochrony - sklepu z odzieżą i dodatkami w Galerii Słowiańskiej

Obowiązki na tym stanowisku:

  • Monitorowanie wizualne i elektroniczne sklepu w celu wykrywania i zapobiegania kradzieżom

  • Patrolowanie sklepu w celu zapewnienia obecności ochrony

  • Reagowanie na sytuacje awaryjne

  • Wsparcie personelu sklepu w przypadku konfliktów lub incydentów

  • Raportowanie wszelkich incydentów lub wydarzeń

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy ochroniarza

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Umiejętność komunikowania się i reagowania w sytuacjach awaryjnych

  • Biegła znajomość języka polskiego

  • Niekaralność

Oferujemy:

  • Umowa zlecenie

  • Praca dodatkowa

  • Opieka koordynatora

  • Bezpłatne umundurowanie

  • Pracę w godzinach 9:00-21:00 w wybrane dni poniedziałek - sobota

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej NAIS i możliwość skorzystania z wielu zniżek u naszych partnerów

  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna LUX MED

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu:

- wysyłając swoje CV w odpowiedzi na ogłoszenie

Data publikacji: 2024-04-22