Pracownik ochrony market spożywczy ul. Budowlanych, OPOLE

Firma Seris Konsalnet zapewnia ochronę fizyczną ponad 3.700 obiektów, usługi monitoringu świadczymy dla ok. 64.000 tysięcy obiektów stacjonarnych i 11.000 pojazdów. Wśród; naszych Klientów są między innymi największe banki w Polsce, sieci handlowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, strategiczne obiekty i firmy przemysłowe, a także jednostki wojskowe

Zatrudnimy pracownika ochrony do marketu spożywczego na ul. Budowlanych w Opolu.

Obowiązki:

  • Monitorowanie obrazu z kamer w sklepie spożywczym w celu zapewnienia bezpieczeństwa klientom i pracownikom

  • Reagowanie na wszelkie sytuacje awaryjne oraz raportowanie ich przebiegu i rozwiązania przełożonym

  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów

Wymaganie:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność obsługi systemów monitoringu i kontroli dostępu

  • Znajomość zasad BHP i przepisów dotyczących ochrony danych osobowych

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność, dokładność i zdolność do szybkiego reagowania w sytuacjach awaryjnych

  • Niekaralność

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną w sieci LUXMED

  • Pełne i bezpłatne umundurowanie

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie w GENERALI na korzystnych warunkach

  • Umowa zlecenie

  • Służby w godzinach 06:00-16:00 ; 12:00-22:00

  • Stawka 27,70 brutto/h

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu:

- wysyłając swoje CV w odpowiedzi na ogłoszenie,

- dzwoniąc pod numer telefonu: 885 877 556 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00)

- wysyłając SMS o treści: 'Imię i Nazwisko - Opole'

Data publikacji: 2024-05-09