Pracownik ochrony obiekt przemysłowy Gronów, GRONÓW

Lider w branży ochrony w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

ZADANIA:

  • patrolowanie obiektu,

  • ochrona przed kradzieżą, dewastacją bądź włamaniem,

  • wykonywanie zadań w zakresie ochrony osób i mienia,

  • kontrola osób i pojazdów wjeżdżających na teren obiektu.

  • służby w godz. 22:00-06:00,
    weekendy i święta całodobowo.

WYMAGANIA:

  • dyspozycyjność,

  • niekaralność,

  • rzetelność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie nocnym i całodobowym.

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę,

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • prywatną opiekę medyczną sieci LUX MED,

  • pakiet świadczeń socjalnych ( świąteczne, wczasy pod gruszą itp.).

Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem tel. 885 857 859

Data publikacji: 2024-05-06