Pracownik ochrony sklep spożywczy Fabryczna, WROCŁAW

Firma Seris Konsalnet Holding S.A. Jest największą agencją ochrony w Polsce oraz częścią międzynarodowej Grupy SERIS - jednego z globalnych liderów rynku security.

Pracownik ochrony - sklep spożywczy

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Szybowcowa

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy:

  • Pracownik Ochrony

  • 160 godzin w miesiącu

  • Praca w wybrane dni i godzinach otwarcia sklepu (poniedziałek-sobota, 6:00-21:00 - różne zmiany)

Obowiązki:

  • przeciwdziałanie skutkom kradzieży

  • dbanie o bezpieczeństwo klientów i personelu sklepu

  • obsługa monitoringu

Wymagania:

  • dyspozycyjność

  • niekaralność

  • komunikatywna znajomość języka polskiego

  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • umowa zlecenie - 23zł netto godz.,

  • Przejrzyste i udokumentowane rozliczenia dotyczące czasu pracy i wynagrodzeń

  • Regularne i terminowe wypłaty zgodnie z rocznym harmonogramem

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:

- wysyłając swoje CV

- telefonicznie: od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 pod numerem: 885 877 556

- wysyłając SMS o treści: 'Imię i Nazwisko - Szybowcowa'

Data publikacji: 2024-04-21