Pracownik ochrony Tyniec Mały Transport, WROCŁAW

Firma Seris Konsalnet zapewnia ochronę fizyczną ponad 3.700 obiektów, usługi monitoringu świadczymy dla ok. 64.000 tysięcy obiektów stacjonarnych i 11.000 pojazdów. Wśród naszych Klientów są między innymi największe banki w Polsce, sieci handlowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, strategiczne obiekty i firmy przemysłowe, a także jednostki wojskowe.

Poszukujemy pracownika ochrony na obiekt logistyczno-magazynowy w Tyńcu Małym.

W przypadku braku transportu dowozimy z wyznaczonych miejsc we Wrocławiu.

System pracy: 10 służb w miesiącu po 16h (06:00-22:00)

ZADANIA:

  • kontrola wejść/wyjść , udzielanie informacji

  • kontrola ruchu samochodowego

  • ochrona przed kradzieżą, dewastacją bądź włamaniem

  • wykonywanie innych zadań w zakresie ochrony osób i mienia

WYMAGANIA:

  • znajomość obsługi komputera, w tym programu WORD

  • rzetelność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • dyspozycyjność

  • wysoka kultura osobista

  • komunikatywność

  • sprawność fizyczna

  • mile widziane doświadczenie

OFERUJEMY:

  • umowa zlecenie

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

  • stabilne zatrudnienie

  • bezpłatne umundurowanie

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego • bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych

  • karty lunchowe

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu:

  • wysyłając swoje CV

  • telefonicznie: 885 877 556 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

  • wysyłając SMS o treści: 'Imię i Nazwisko, Tyniec Mały'

Data publikacji: 2024-04-21