Pracownik ochrony z doświadczeniem od zaraz Poznań, POZNAŃ

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Zadania:

  • ochrona obiektu handlowego

  • dokonywanie ujęć sprawców kradzieży

  • obsługa monitoringu

  • prowadzenie dokumentacji z przebiegu służby

  • służby dzienne 8-12h

Wymagania:

  • niekaralność ( na podstawie oświadczenia)

  • dyspozycyjność

  • sumienność i zaangażowanie

  • doświadczenie w pracy na obiektach handlowych

  • znajomość obsługi komputera

  • zdolność do przewidywania i oceny podejmowanych działań

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i terminowe wypłaty wynagrodzenia

  • umowę zlecenie

  • stawkę 21 zł netto/h

  • darmowe, pełne umundurowanie

  • prywatną opiekę medyczną LuxMed

  • zatrudnienie od zaraz!

Zapraszamy do przesyłania CV za pośrednictwem portalu lub kontakt pod numer 8.8.5.8.7.9.8.5.9

Data publikacji: 2024-04-22