Pracownik Ochrony, WŁOSZCZOWA

ZPUE S.A. od ponad 35 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy ponad 3000 osób. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kluczowe zadania:

  • Ochrona powierzonych obiektów, obszarów i urządzeń;

  • Kontrola ruchu osobowo - materiałowego i pojazdów na terenie ochranianego obiektu;

  • Podejmowanie interwencji w związku z zaistniałymi zagrożeniami.

Nasze wymagania:

  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

  • Umiejętność działania w sytuacjach stresujących;

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera;

  • Wysoka kultura osobista;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność;

  • Mile widziany wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony oraz uprawnienia do pracy z bronią.

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Bezpłatne i pełne umundurowanie;

  • Kulturę organizacyjną opartą na współpracy i koleżeństwie;

  • Szkolenie przygotowujące do pracy;

  • Równoważny czas pracy - 12 godzin.

CV prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj

Prosimy o załączenie do dokumentów rekrutacyjnych klauzuli zgody, w następującym brzmieniu:

'Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez ZPUE S.A. z siedzibą we Włoszczowie, w celu realizacji procesu rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdym czasie.'

Data publikacji: 2024-04-21