Pracownik ogólnobudowlany Niderlandy 2024, AMSTERDAM

BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. do nowych projektów budowlanych w Holandii poszukuje fachowców budowlanych

Jakie zadania czekają przyszłych pracowników?

  • Prace ogólnobudowlane

  • Mile widziane doświadczenie w montażu systemów szalunkowych DOKA, PERI

  • Nie musisz znać języka - Praca w polskiej ekipie !

Czego oczekujemy?

  • Udokumentowanego doświadczenia z zakresu prac ogólnobudowlanych

  • Samodyscypliny i umiejętności pracy w zespole

  • Dokładności w wykonywaniu zadań

  • Chęci do odbycia kursu i zdobycia certyfikatu VCA - Uwaga pokrywamy koszty kursu

  • Przestrzegania zasad BHP i regulaminu pracy na budowie

Co oferujemy w zamian?

  • Stałą współpracę w oparciu o projekty na terenie Holandii

  • Zatrudnienie bezpośrednio u polskiego pracodawcy

  • Umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS

  • Terminowe wynagrodzenie (do 10 dnia każdego miesiąca płatne w Euro)

  • Zakwaterowanie i transport do Holandii - GRATIS !!

  • Refundacje i pomoc w kursie VCA

  • Odzież i obuwie ochronne

  • Dofinansowanie do wczasów i kolonii dzieci

  • i inne benefity

  • Minimum formalności i wsparcie na każdym etapie

Zadzwoń +48 539 862 712

Data publikacji: 2024-04-21