Pracownik ogólnobudowlany od zaraz jedna zmiana, WARSZAWA

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Firma zajmująca się projektowaniem, budową i modernizacją sygnalizacji świetlnych zatrudni pracowników na stanowisko:

Pracownik ogólnobudowlany

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Prace ziemne, instalacyjne przy budowie sygnalizacji świetlnej, oświetlenia ulicznego,

  • Pakowanie i zdawanie materiałów budowlanych,

  • Prace porządkowe na budowie i na placu wewnętrznym firmy.

Wymagania:

  • Siła fizyczna i umiejętność pracy w grupie.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - bezpośrednio w firmie,

  • Pracę od poniedziałku do piątku - jedna zmiana (6-14), w sezonie zdarzają się nadgodziny lub prace nocne,

  • Dodatkowe możliwe ubezpieczenie na zdrowie,

  • Miłą atmosferę pracy,

  • Odzież ochronną,

  • Premie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 537 504 404 lub sms o treści "Budowa Warszawa" - oddzwonię!

Data publikacji: 2024-04-21