Pracownik ogólnobudowlany, CIECHANÓW

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 8 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Zadania:

  • Wykonywanie zbrojeń, montaż szalunków,

  • Prace murarskie, elewacyjne,

  • Prace na sprzęcie budowlanym: plotery tnące do drewna, wiązarki automatyczne, automaty CNC,

  • Praca przy budowie domków jednorodzinnych, budynków przemysłowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie na budowie,

  • Wykształcenie zawodowe mile widziane,

  • Prawo jazdy kategorii B mile widziane,

  • Umiejętność czytania planów technicznych,

  • Zdolność do pracy powyżej 3m,

  • Otwartość do pracy w delegacji.

Gwarantujemy:

  • Umowę o pracę,

  • Pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy,

  • Narzędzia, odzież ochronną, sprzęt BHP wysokiej jakości,

  • Transport z bazy na budowę i z powrotem,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Możliwość uzyskania wykształcenia zawodowego Czeladnik/Mistrz,

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia.

Data publikacji: 2024-04-25