Pracownik produkcji&#124 4800 zł brutto &#124 dwie zmiany, BYTOM

Umowa o pracę, solidne warunki finansowe, możliwość dalszego rozwoju.

Rozpoczęcie pracy: czerwiec oraz lipiec 2024

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • prace montażowe przy produkcji kabli światłowodowych (nakładanie powłok zewnętrznych na włókna, polerowanie, zaciskanie złączy)

  • realizacja prac zgodnie z instrukcją

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia długofalowej współpracy

  • zdolności manualne

  • wykształcenie zawodowe

  • doświadczenie w pracy produkcyjnej- mile widziane

  • umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem

  • pracę w systemie dwuzmianowym (bez zmiany nocnej)

  • wynagrodzenie miesięczne: 4800 zł brutto (podstawa)

  • system premiowy po okresie próbnym

  • możliwość rozwoju zawodowego (nowy projekt)

  • kartę lunchową

  • pakiet prywatnej opieki medycznej dofinansowany przez Pracodawcę

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21