Pracownik produkcji/Operator produkcji, WARSZAWA

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 15 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Poszukujemy osób na stanowisko Pomocnik Produkcji

Miejsce pracy: Warszawa - Ursus

Zakres obowiązków:

  • Pakowanie produktów zgodnie ze specyfiką

  • Kontrola jakości

  • Napełnianie opakowań

  • Zakręcanie opakowań

  • Zmiana etykiet na etykieciarce

  • Utrzymywanie czystości maszyny

Wymagania:

  • Dokładność i pracowitość

  • Zaangażowanie w powierzone zadania

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Aktualne badania sanepid lub chęć ich wyrobienia

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (płatny urlop i zwolnienie lekarskie)

  • Pracę w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00)

  • Stawkę 29zł/h brutto

  • Stabilne zatrudnienie

  • Prywatne ubezpieczenie na życie

  • Karta Multisport

  • Dodatkowa premia za polecenie znajomego do pracy - 250zł

Dodatkowe informacje oraz odpowiedzi na pytania pod nr tel. 512 097 920

Data publikacji: 2024-04-21