Pracownik produkcji/wolne weekendy, RUDNIKI

Nazywam się Tetiana Hnatenko i jestem rekruterem Job Impulse. Zachęcam Cię do zapoznania się z ofertą na którą rekrutuję. Poznaj szczegóły poniżej i jeszcze dziś zaaplikuj. Będę Twoim opiekunem na każdym etapie rekrutacji.

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 15 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Dla naszego klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pracownik produkcji

Oferujemy:

  • umowa o pracę tymczasową na pełen etat

  • praca od poniedziałku do piątku (6-14; 14-22; 22-6)

  • wynagrodzenie 4242 zł brutto + premie

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

Zadania:

  • obsługa maszyn

  • pakowanie produktów plastikowych

  • kontrola jakości i ilości pakowanych wyrobów,

Oczekiwania:

  • motywacja do pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • gotowość do pracy w zmianach

Chcesz dowiedzieć się więcej ? Zadzwoń 512*100*493!

Data publikacji: 2024-04-21