Pracownik produkcji &#124 3 zmiany &#124 Bezpłatny dojazd&#124, WARSZAWA

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla jednej z najpopularniejszych marek kosmetycznych poszukujemy osób na stanowisko pracowników linii produkcyjnych.

Miejsce pracy: Kanie k. Pruszkowa

Obowiązki:

  • Oklejanie produktów zgodnie z wytycznymi

  • Pakowanie gotowych produktów

  • Kontrola jakości

  • Prace porządkowe

Wymagania:

  • Książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia - Warunek konieczny

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3- zmianowym ( 6-14/ 14-22 /22-6)

  • Dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

  • Chęć do pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową

  • Wynagrodzenie miesięczne oraz premie kwartalną i roczną - uzależnioną od wyników

  • Dodatek za pracę w porze nocnej,

  • Dodatek za pracę w systemie 4 - brygadowym

  • Paczki z kosmetykami 1 raz w miesiącu

  • Transport z : Warszawy ( Śródmieście, Dw. Zachodni, Ursus), Żyrardowa, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego, Jaktorowa, Milanówka i Brwinowa.

  • Szkolenie wprowadzające i odzież roboczą

Data publikacji: 2024-04-21