Pracownik produkcji &#124 dział pakowania &#124 3 zmiany &#124 5300 zł brutto &#124, GLINOJECK

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Zadania:

  • obsługa maszyn i urządzeń pakujących,

  • pakowanie wyrobu gotowego,

  • kontrola jakości,

  • wykonywanie prac powierzonych przez przełożonego,

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym,

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia,

  • doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową,

  • wynagrodzenie 4240 zł brutto miesięcznie,

  • dodatki za pracę w porze nocnej oraz w systemie 4 brygadowym ok. 1100 zł brutto miesięcznie,

  • pracę w przyjaznym zespole.

Data publikacji: 2024-04-25