Pracownik produkcji &#124 Elastyczny grafik &#124 Od zaraz &#124, ZĄBKI

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla jednego z Naszych Klientów z branży spożywczej poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Lokalizacja: Warszawa, Praga Południe (ul. Zamoyskiego)

Zadania:

  • Odbieranie produktów z taśmy produkcyjnej

  • Pakowanie w kartony gotowych wyrobów

  • Układanie kartonów na palecie

  • Kontrola jakości na poszczególnych etapach produkcji

Wymagania

  • Książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych - Warunek konieczny

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Zdolności manualne

  • Punktualność

  • Wielozadaniowość

Oferujemy:

  • Możliwość wyboru dni i godzin pracy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

  • Stawkę od 29,62 zł brutto/h

  • Premię miesięczną indywidualną

  • Odzież i obuwie robocze

  • Wstępne szkolenie wdrożeniowe oraz Opieka Koordynatora przez cały okres trwania współpracy

  • Dodatek za pracę w porze nocnej +25% do stawki godzinowej

  • Dodatek za pracę w niedziele i święta

Data publikacji: 2024-04-25