Pracownik produkcji &#124 nowoczesna fabryka, BISKUPICE PODGÓRNE

Obecnie dla naszego klienta, który zajmuję się produkcją elektroniki dla klientów z branży motoryzacyjnej, medycznej i gospodarstwa domowego poszukujemy:

Pracownika produkcji

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie (w tym premie) 4850 zł brutto miesięcznie - zależne od doświadczenia

  • Premia frekwencyjna - 150 zł brutto

  • Premia uznaniowo - jakościowa - do 400 zł brutto

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio pod zakład

  • Praca w systemie 3 zmianowy

  • Dofinansowanie do kosztów dojazdu do pracy

  • Bezpłatny dojazd z miejscowości takich jak: Świebodzice, Świdnica, Dzierżoniów, Wałbrzych.

  • Pakiet Benefitów (karta MultiSport, Prywatne ubezpieczenie, Stołówka)

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych w procesie produkcji płytek.

  • Uzupełnienie półproduktów na linii produkcyjnej.

  • Zapewnienie ciągłości produkcji.

  • Przeprowadzanie testów.

  • Wizualna kontrola jakości.

Wymagania:

  • Motywacja do pracy

  • Doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane

  • Dokładność i skrupulatność

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

  • Umiejętność obsługi komputera

Data publikacji: 2024-05-06