Pracownik produkcji &#124 Od zaraz &#124 Siedlce &#124 Jedna zmiana &#124 Wolne weekendy &#124, SIEDLCE

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Poszukujemy pracowników do firmy z branży drukarskiej w Siedlcach

Obowiązki:

  • Sklejanie

  • Pakowanie i zabezpieczanie

  •  Obsługa produkcji

Wymagania:

  • Zdolności manualne

  • Skrupulatność

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

  • Dyspozycyjność do pracy od zaraz na okres 2- 3 miesięcy

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

  • Wynagrodzenie 4242 zł brutto

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 - 14.00

  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Data publikacji: 2024-04-25