Pracownik produkcji &#124 Poznań &#124 Praca od zaraz, POZNAŃ

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010..

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy Kandydata na stanowiska:

Pracownik produkcji - montaż

Zakres obowiązków:

·      wykonywanie prostych czynności montażowych (przenoszenie elementów, praca przy montażu np. kasowników, drzwi, szyb, podłączeń kablowych)

·      obsługa narzędzi montażowych (wkrętarka, wiertarka)

·      czytanie rysunku technicznego

Wymagamy:

·      wykształcenia minimum zawodowego

·      mile widziane doświadczenie na stanowisku produkcyjnym, montażowym

·      umiejętności obsługi narzędzi i elektronarzędzi

·      zdolności manualnych

·      gotowości do pracy dwuzmianowej (6 - 14, 15 - 23)

Oferujemy:

·      zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku

·      dostosowanie wykonywanych zadań do umiejętności oraz możliwości

·      umowę o pracę

·      atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

·      możliwość rozwoju zawodowego

·      benefity: ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, przedszkole/żłobek pracowniczy, dofinansowanie do wakacji, posiłków, zajęć sportowych

Data publikacji: 2024-05-08