Pracownik produkcji Automotive Praca od zaraz, BIERUŃ

Poszukujesz stabilnego zatrudnienia od zaraz i chcesz rozwijać się w branży automotive? Jesteś dyspozycyjny do pracy na pełen etat?

Zapraszamy do aplikacji na stanowisko: pracownika produkcji.

Miejsce pracy: Bieruń (ul. Świerczyniecka 7)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

  • wynagrodzenie do 5000 zł brutto

  • szkolenie stanowiskowe oraz rozwój w strukturach firmy

Zadania:

  • obsługa urządzeń produkcji

  • kontrola jakości wyprodukowanych elementów

  • montaż elementów przy linii produkcyjnej

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym

  • mile widziane doświadczenie na produkcji (nie jest to warunek konieczny)

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-24