Pracownik produkcji Bezpłatny dojazd z Sochaczewa i Żyrardowa, SOCHACZEW

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Operator Linii Produkcyjnej

Miejsce pracy: Teresin k. Sochaczewa

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen ZUS, płatny urlop);

  • bezpłatny dowóz z Sochaczewa oraz Żyrardowa do miejsca pracy;

  • wynagrodzenie 27,50 zł/h brutto;

  • premię uznaniową do 20% liczoną od podstawy;

  • premię 50zł brutto za każdą przepracowaną niedzielę;

  • pracę w systemie 3 zmian i 4 brygad;

  • wyposażenie w niezbędną odzież;

  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Firmę;

  • wdrożenie w pierwszych tygodniach pracy;

  • możliwość awansu na wyższe stanowisku wraz ze zdobytym doświadczeniem.

Zadania:

  • pakowanie produktów;

  • ręczny montaż;

  • dostarczanie produktów na linie produkcyjne;

  • kontrola jakości produktów;

  • drobne prace naprawcze linii produkcyjnej;

  • obsługa wtryskarek.

Wymagania:

  • dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym;

  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz.

Data publikacji: 2024-04-21