Pracownik produkcji DARMOWY TRANSPORT, KOŚCIERZYNA

Dla naszego klienta z branży spożywczej

Poszukujemy pracowników (również bez doświadczenia) do działów:

1) PRODUKCJI

2) PALETYZACJI

3) PRODUKCJI MIESZANEK

Lokalizacja: Banino

Zadania:

PRACOWNIK PALETYZACJI:

  • układanie opakowań z produktami na paletach

  • owijanie ułożonych kartonów stretchem

  • obsługa ręcznych wózków paletowych

  • umieszczanie produktów w magazynie

PRACOWNIK PRODUKCJI MIESZANEK:

  • sporządzanie mieszanek,

  • przyjmowanie, dosypywanie i ważenie składników

  • transport ręczny składników, transport przy użyciu ręcznych wózków paletowych

PRACOWNIK PRODUKCJI:

  • podstawowa obsługa maszyn produkcyjnych

  • praca przy taśmie

  • pakowanie i układanie lodów według wzoru

  • wizualna kontrola jakości produktów

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • badania sanepidowskie lub gotowość do ich wyrobienia - ZWROT KOSZTÓW

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00)

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości od 4300 zł brutto + stałe dodatki za pracę w nocy, weekendy + premie uznaniowe

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, zwolnienie lekarskie) z możliwością uzyskania umowy o pracę bezpośrednio u naszego klienta,

  • DARMOWY DOJAZD DO PRACY I Z PRACY z miejscowości Kościerzyna, Somonino, Kiełpino, Żukowo, Kartuzy, Sierakowice, Mirachowo, Gdańsk (także miejscowości na trasie).

  • sklepik zakładowy - możliwość zakupu produktów w o wiele niższej cenie

  • kartę Multisport oraz grupowe ubezpieczenie na życie

  • pełne przeszkolenie i przygotowanie do pracy na powierzonym stanowisku

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu!

APLIKUJ - skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-05-06