Pracownik produkcji elementów samochodowych, REIMS

JOB-NOW działając na zlecenie EUROPA JOB jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, zatrudni osoby na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • praca na produkcji elementów samochodowych

  • pakowanie i przenoszenie elementów

  • uczestniczenie w procesie produkcyjnym zaczepów samochodowych

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna

  • doświadczenie na produkcji lub pracy fizycznej

  • posiadanie prawa jazdy i samochodu ( mile widziane)

Oferujemy:

  • stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

  • stałą stawkę godzinową + dodatki

  • darmowe zakwaterowanie

  • nadgodziny płatne o 25% i 50% więcej

  • możliwość uzyskania pomocy w organizacji transportu do Francji

  • opiekę polskiego rekrutera również po rozpoczęciu zatrudnienia

  • terminową płatność wynagrodzenia jednym przelewem na konto złotówkowe lub walutowe

  • częściowy zwrot za dojazd do Francji

Data publikacji: 2024-05-08