Pracownik produkcji mile widziane kobiety komfortowe zakwaterowanie Wangen CX-GL-DE, WANGEN

Agencja
Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15
lat.

Jest jedną z
najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na
rynku polskim.

Specjalizujemy
się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i
Dolnego Śląska.

Dzięki
naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu
bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Posiadamy
Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający
wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

Aktualnie
prowadzimy rekrutację kandydatów na stanowisko:

Pracownik,
pracownica produkcji

Operator,
operatorka maszyn

Maschinenbediener/
in

Produkcja
wieczek do jogurtów

Miejsce
pracy: Niemcy,
88239 Wangen
im Allgäu , Badenia-Wirtembergia

Ok. 690 km
od Zgorzelca

OFERUJEMY:

  • Pracę w dużej, nowocześnie
    wyposażonej niemieckiej firmie produkującej aluminiowe wieczka do jogurtów

  • Praca w hali – w normalnej,
    pokojowej temperaturze

  • Niemiecką umowę o pracę na czas
    nieokreślony z 6 miesięcznym okresem próbnym

  • Wynagrodzenie od 1800 Euro
    netto/etat 168 godzin w miesiącu plus nadgodziny i dodatki za pracę na
    zmianie nocnej

  • Zatrudnienie na pełny
    etat

  • Darmowe zakwaterowanie w komfortowych
    pokojach 1-osobowych z WiFi

  • Trzyzmianowy system pracy

  • Opłacane składki
    ubezpieczeniowe i emerytalne- wliczane na poczet przyszłej niemieckiej
    emerytury

  • Premię za polecenie kandydatów
    do pracy w wysokości 300 Euro brutto – premia wypłacana będzie 4 tygodnie
    od dnia rozpoczęcia pracy przez poleconego kandydata

  • Wsparcie na każdym etapie
    rekrutacji, pomoc polskojęzycznego konsultanta w sprawach
    organizacyjnych po zatrudnieniu

  • Pomoc z ramienia naszej firmy
    przed oraz po zatrudnieniu

  • Przygotowanie profilu
    zawodowego w języku niemieckim na bazie przesłanego cv oraz innych
    dokumentów aplikacyjnych

  • Płatny urlop

  • Wszystkie świadczenia
    przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

  • Nie pobieramy opłat za nasze
    usługi pośrednictwa pracy.

OBOWIĄZKI:

  • Prosta obsługa maszyn
    wykrawających wieczka z aluminium

  • Ustawianie maszyny

  • Zmiana wartości

  • Kontrola pracy maszyn

  • Kontrola jakości

  • Wprowadzanie danych do systemu
    komputerowego

  • Dokumentacja wykonanych prac

  • Utrzymywanie maszyn w czystości

  • Inne obowiązki
    charakterystyczne dla ww. stanowiska

 WYMAGANIA:

  • Doświadczenie zawodowe w
    zakresie obsługi maszyn

  • Umiejętność obsługi maszyn

  • Znajomość języka niemieckiego
    na poziomie komunikatywnym

  • Uzdolnienia manualne

  • Precyzja, staranność

  • Prawo jazdy, własny samochód
    warunek konieczny

SPOSÓB
APLIKOWANIA:

CV w języku
polskim oraz (jeżeli Państwo posiadają) niemieckim, kopie dokumentów
potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy
przesyłać na nasz adres email.

W CV prosimy
o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

Na potrzeby
tylko powyższej rekrutacji:

Wyrażam
zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez
Koncepcja z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby
przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Na potrzeby
długofalowego procesu rekrutacyjnego:

Wyrażam
Koncepcja z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji
oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi
zawodowemu.

Informujemy,
ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych
osobowych. Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila.

Dziękujemy
za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi
kandydatami.

Agencja
Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2

Posiadamy
wiele innych ofert pracy także w innych lokalizacjach – podaj nam swoje
życzenia i preferencje a dopasujemy odpowiednią ofertę.

Data publikacji: 2024-05-03