Pracownik produkcji MONACHIUM, MONACHIUM

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Miejsce pracy - okolice Monachium

Zadania:

  • wyciąganie części samochodowych z piaskarki;

  • obsługa maszyny piaskującej;

  • wkładanie części do piaskowania;

  • nadzorowanie procesu piaskowania;

  • pakowanie wypiaskowanych elementów.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku;

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • podstawowa znajomość języka angielskiego/niemieckiego;

  • posiadanie samochodu;

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stawkę miesięczną 2000-2400 euro brutto;

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • zatrudnienie na polskiej umowie o pracę;

  • składki ZUS od średniej krajowej;

  • partycypację w kosztach zakwaterowania;

  • premię za posiadanie samochodu - 50-100 euro netto/mies.;

  • PowerBonus - 450 zł netto za polecenie znajomego.

Data publikacji: 2024-04-21