Pracownik produkcji Monter darmowy transport pracowniczy, LUTOMIERSK

Dla jednego z naszych Klientów prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji lub stanowiskach wymagających precyzji manualnej

  • dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany

  • umiejętność pracy zespołowej

Zadania:

  • montaż elementów sprzętu AGD na podstawie rysunków

  • obsługa narzędzi do montażu np. śrubokręty, klucze, wkrętarki

  • wizualna kontrola jakości

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta - umowa o pracę

  • wynagrodzenie podstawowe oraz premię frekwencyjną

  • darmowy transport pracowniczy z Łodzi, Pabianic, Łasku, Dobonia

  • benefity m.in.: dopłata do karty Multi Sport, prywatnej opieki medycznej, posiłków pracowniczych

  • pracę w Ksawerowie k. Łodzi

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21