Pracownik produkcji nowa firma 5000 + premie, SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

Prowadzimy rekrutację do nowo powstającej fabryki produkującej komponenty dla branży medycznej.

Zadania:

  • Montaż części lub obsługa wtryskarek

  • Wizualna kontrola jakości komponentów

  • Przemieszczanie pojemników na produkty

  • Wprowadzanie danych do systemu SAP

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na produkcji

  • Wykształcenie zawodowe

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym (zmiany dwunastogodzinne)

  • Chęć podjęcia długotrwałej współpracy

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą

  • Wynagrodzenie 5000 brutto i premie

  • Dofinansowanie do posiłków, karty sportowej, ubezpieczenia na życie i prywatnej opieki medycznej

  • Możliwość rozwoju w nowoczesnej firmie

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21