Pracownik produkcji Teofilów do 6000 zł brutto, ŁÓDŹ

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 18 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Otrzymasz od nas:

  • Umowę o pracę bezpośrednio przez firmę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: stałą podstawę, zwiększona po okresie próbnym!

  • System premiowy: 15% stałej premii za pracę na 4 brygady,

  • Premię motywacyjną - aż do 18% wynagrodzenia zasadniczego!

  • 13. pensję!

  • Kartę Multisport,

  • Opiekę medyczną w Medicover,

  • Wczasy pod gruszą,

  • Premię świąteczną,

  • Możliwość uzyskania uprawnień

Twoje zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych,

  • Kontrola jakości produktu,

  • Utrzymanie porządku na hali produkcyjnej,

  • Przygotowanie narzędzi do procesu produkcyjnego

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Dostępności do pracy w systemie równoważnym po 12h (średnio 14 dni pracujących w miesiącu) 6:00-18:00, 18:00-6:00),

  • Doświadczenia w pracy na produkcji, w magazynie

Data publikacji: 2024-04-21