Pracownik produkcji wody, DĄBROWA GÓRNICZA

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Zadania:

  • sterylizacja butelek;

  • skręcanie i napełnianie butelek;

  • przestrzeganie BHP.

Wymagania:

  • chęć do pracy w systemie 1-zmianowym (13.00-21.00);

  • umiejętność pracy w grupie;

  • mile widziana książeczka sanepidowska.

Oferujemy:

  • stawkę 4240 zł brutto/mies.;

  • premię za przepracowany pełny miesiąc od 300 do 500 zł brutto;

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod firmę już po 3 miesiącach;

  • pracę w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku (13.00-21.00);

  • lekką pracę - mile widziane również panie;

  • dwie płatne przerwy - 20 i 15 minut;

  • dojazd autobusem linii 84;

  • w przypadku dojazdu samochodem - zwrot kosztów paliwa (około 200 zł/mies.).

Data publikacji: 2024-04-21