Pracownik produkcji, ŁÓDŹ

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Zadania:

· zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu produkcji

· współpraca przy terminowej realizacji planów produkcyjnych

· ręczne dozowanie pigmentów oraz dodatków produkcyjnych

· dowożenie i wywożenie surowców i opakowań na stanowisko pracy przed i po zakończeniu produkcji

· wypełnianie obowiązującej na stanowisku pracy dokumentacji

Wymagania:

· doświadczenie w pracy w dziale produkcji i obsłudze maszyn

· mile widziane − uprawnienia na wózki UDT

Oferujemy:

· wynagrodzenie bazowe w wysokości 4"800 brutto - dla pracowników z uprawnieniami UDT (minimum WJO II)

· wynagrodzenie bazowe w wysokości 4"600 brutto - dla pracowników bez uprawnień UDT (lub minimum WJO III)

· premia uznaniowa w wysokości 20% wynagrodzenia

· praca dwuzmianowa

Data publikacji: 2024-04-21