Pracownik produkcji, CZĘSTOCHOWA

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik produkcji/Operator działu autoklaw

Miejsce pracy: Częstochowa

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową

  • Wynagrodzenie do 6013zł brutto miesięcznie

  • Gwarantowaną podwyżkę wynagrodzenia po okresie próbnym

  • Wolne weekendy

  • Szkolenie wdrażające

  • Dofinansowanie do karty multisport oraz prywatną opiekę medyczną

Zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń na terenie zakładu

  • Formowanie przewodów na gorąco

  • Kontrola przebiegu wykonywanego procesu produkcji

  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej oraz jakościowej

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy na pełen etat w systemie 3 zmianowym (6-14,14-22,22-6)

  • Sprawność fizyczna i motywacja do pracy

  • Doświadczenie w pracy na produkcji

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21