Pracownik produkcji, GORZYCE

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010..

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio do Klienta
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia + premia
  • Pakiet benefitów ( posiłki regeneracyjne, pracowniczy program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, karta multisport, dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych)

Zadania:

  • Zabudowa/wybudowa i eksploatacja młotów, pras, pras okrojczych
  • Współudział w prowadzeniu procesu kucia
  • Prowadzenie procesu nagrzewania wsadu i okrawania
  • Znakowanie produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne lub zawodowe
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego- mile widziane
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych, urządzeń dźwigowych- mile widziane
  • Chęć do pracy i nauki

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-05-10