Pracownik produkcji, STALOWA WOLA

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Zadania:

  • Prowadzenie procesów obróbki cieplnej zgodnie z procesem technologicznym

  • Prowadzenie pomiarów twardości zgodnie z procesem i instrukcjami systemowymi i ich dokumentowanie

  • Identyfikacja wyrobów w trakcie procesu oraz w trakcie przekazania do następnej operacji

  • Obsługa wózków transportowych (przewożenie odkuwek)

  • Okresowe prace porządkowe przy urządzeniach do obróbki cieplnej

Wymagania:

  • Chęci do pracy i nauki zawodu

  • Uprawnienia elektroenergetyczne typu E1 (mile widziane)

  • Uprawnienia operatora urządzeń dźwigowych i operatora suwnicy z poziomu roboczego (mile widziane)

  • Uprawnienia kierowcy wózka widłowego (mile widziane)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia + premia

  • System pracy III zmianowy

  • Pakiet benefitów ( posiłki regeneracyjne, ubezpieczenie grupowe, karta multisport, dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych)

Data publikacji: 2024-05-08