Pracownik produkcji, STARGARD

IDEA HR Group (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.
Dla naszego klienta, firmy z udziałem kapitału zagranicznego poszukujemy kandydata na stanowisko:

Wymagane kwalifikacje:

  • Uprawnienia na suwnice lub UDT na wózki widłowe oraz  doświadczenie w ich obsługiwaniu (mile widziane)

  • Uprawnienia SEP do 1 kv (mile widziane)

  • Doświadczenie w pracy na produkcji

  • Chęci do pracy, rzetelność i sumienność

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę

  • Pracę w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 (wolne weekendy i wszystkie święta)

  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe na życie

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży stalowej, w zautomatyzowanej hali

  • Pracę w niewielkim zespole i w miłej atmosferze

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 (wolne weekendy i święta)

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa oraz premia

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży stalowej

Zakres obowiązków:

  • Praca przy linii produkcyjnej

  • Obsługa suwnic (jeśli posiadasz uprawnienia)

  • Kontrola jakości produktów

  • Raportowanie zauważonych wad

  • Ewentualnie zajmować się naprawą maszyn

Data publikacji: 2024-04-21