Pracownik produkcji, TYCHY

Dla naszego klienta z branży automotive poszukujemy pracowników na stanowisko operator linii produkcyjnej

Miejsce pracy: Tychy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

  • Podstawę 5350 zł brutto

  • Premię do 650 zł brutto miesięcznie

  • Premię kwartalną absencyjną do 400zł brutto

  • Dodatek za pracę w godzinach nocnych

  • Dofinansowanie do stołówki pracowniczej

  • Pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport)

Zadania:

  • Wykonywanie prac produkcyjnych na liniach półautomatycznych i automatycznych spawalni, montażu, tłoczni, aluminium

  • Wykonywanie pomiarów kontrolnych

  • Realizacja zadań w celu zmniejszenia strat z tytułu awarii linii

Wymagania:

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)

  • Zdolność do czynności manualnych

  • Sumienność i wysoka motywacja do pracy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży automotive

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21