Pracownik przyjęć i obsługi magazynowej, MIELEC

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownik przyjęć i obsługi magazynowej

Zadania:

  • Obsługa systemu komputerowego

  • Przyjęcie, rozładunek towaru na magazynie

  • Pakowanie, segregowanie towarów

  • Obsługa przekaźników i innych urządzeń mechanicznych

  • Dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy

  • Praca zgodnie z przyjętymi standardami firmy, z zachowaniem norm i przepisów BHP

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy

  • Sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Chęć i motywacja do pracy

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Pracę w systemie jednozmianowym

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość zdobycia doświadczenia

Data publikacji: 2024-05-08