Pracownik rejestracji w placówce medycznej, BIELSKO BIAŁA

Dla naszego cenionego klienta, dynamicznie rozwijającej się placówki medycznej, poszukujemy zaangażowanych i komunikatywnych osób na stanowisko Pracownika Rejestracji. Jest to wyjątkowa okazja dla tych, którzy cenią sobie pracę z ludźmi i pragną mieć realny wpływ na poprawę jakości opieki zdrowotnej.

Zadania:

  • Pierwszy kontakt z pacjentem w placówce: przywitanie, informowanie o dostępnych usługach,

  • Rejestracja pacjentów na wizyty, zarządzanie kalendarzem spotkań,

  • Przyjmowanie i rejestrowanie płatności za usługi,

  • Udzielanie odpowiedzi na pytania pacjentów oraz kierowanie ich do odpowiednich specjalistów,

  • Dbanie o porządek w recepcji i aktualność dostępnych materiałów informacyjnych.

Wymagania:

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,

  • Empatia i umiejętność budowania pozytywnych relacji z pacjentami i zespołem.

Oferta pracodawcy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,

  • Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Data publikacji: 2024-04-21